Make your own free website on Tripod.com


СТРУКТУРА КЛІНІКИ

Головний лікар
кандидат мед. наук НАЗАРЕНКО Ніна Іванівна, тел. 22-20-79, 60-37-31

Консультативна поліклініка
завідуюча ГОКОВА Антоніна Петрівна, тел. 68-62-18

У поліклініці функціонують 10 спеціалізованих офтальмологічних кабінетів: глаукомний, захворювання рогівки, захворювання судинного тракту, відшарування сітківки, травматологічний, опіків очей, дітячої патології, пухлин ока, кабінет лікування лазером, ортоптичний кабінет, кабінет складної корекції, кабінет лікування косоокості, амбліопії, кабінет диспансерізаці короткозорих хворих та працюють 2 диспансери - глаукомний і катарактальний.

Стаціонар клініки:

1 - Відділення глаукоми і офтальмоендокринології
керівник відділення - кандидат мед. наук, доцент
ПЕРЕТЯГІН Олег Анатолійович, тел. 60-37-73

2 - Відділення патології рогівки
керівник відділення - кандидат мед. наук
ДРОХЖИНА Галина Іванівна, тел. 60-37-74

3 - Відділення увеїтів
керівник відділення - доктор мед. наук, старший науковий співробітник
САВКО Валентин Валентинович, тел. 60-37-35

4 - Відділення вітреоретінальної хірургії і лазерної терапії
керівник відділення - кандидат мед. наук
РОДІН Станислав Станиславович, тел. 60-37-70

5 - Відділення травм ока
керівник відділення - доктор мед. наук, старший науковий співробітник
КРАСНОВИД Тетяна Андріївна, тел. 60-37-18

6 - Відділення опіків ока
керівник відділення - доктор мед. наук, професор
ЯКИМЕНКО Станислав Андрійович, тел. 60-37-38

7 - Відділення дитячої офтальмології
керівник відділення доктор мед. наук, старший науковий співробітник
БОБРОВА Надія Федорівна, тел. 80-37-76

8 - Відділення офтальмоонкології
керівник відділення - доктор мед. наук, професор
ТЕРЕНТЬЄВА Людмила Сергіївна, тел. 60-37-75

Операційний блок
Відділення анестезіології і реанімації
Приймальне відділення

Допоміжні лікувально-діагностичні підрозділи:

1. Рентгенрадіологічне відділення

2. Відділення фізіотерапії

3. Відділення оцінки ефективності і якості лікувальної роботи

4. Стоматологічний кабінет

5. Клініко-діагностична лабораторія

6. Лабораторія патоморфології, мікробіології, консервації тканин

7. Лабораторія функціональних методів дослідження органа зору

8. Лабораторія ультразвуку